Zayıf Yüzlü Erkek Saç Modelleri

Zayıf Yüzlü Erkek Saç Modelleri

Zayıf yüzlü erkeklere aslında birçok saç modeli oldukça yakışmaktadır. Tabi makalemizde bunlardan en çok tercih edilenlerine değineceğiz. Zayıf yüzlü erkek saç modelleri içerisinde ruh halinizi ve yaşam tarzınızı anımsatacak oldukça model mevcuttur. Bu yüzden kendinizi ifade edebilmenizin yollarını sizlerle birlikte aramaktan oldukça memnunum. İşte karşınızda zayıf yüzlü erkeklerin en çok tercih ettiği saç modelleri!

1) Dağınık saç modeli
En sık rastladığımız modellerin başını çeken bu model ruh halimizdeki karmaşayı ve dağınıklığımızı temsil etmektedir diye düşünüyorum. Kısa faul ve kirli sakal ile kombin yaparsanız oldukça karizmatik bir görünüme sahip olacağınız kanaatindeyim.

2) Kısa saç modeli
İster tüm saçınızı kestirin isterseniz de en küçük numaraya kestirin belirgin yüz hatlarınız varsa bu model size oldukça yakışacak. Yuvarlak kafalı erkekler için modelli bir 3 numara saçın üzerine tanımam. Zayıf yüzlü erkek saç modelleri içerisinde genelde her gün saçıyla uğraşmak istemeyen ancak güzel görünmesini de isteyen erkekler için oldukça uygundur.

3) Orta uzunlukta ve fön çekilmiş dalgalı model
Saçlarınızın bir kısmını kısa üst kısımlarını biraz daha uzun bırakarak basit bir şekilde saçlarınızı arkaya tarayabilir bakımlı bir görünüme kavuşabilirsiniz. İş hayatındaki orta yaştaki erkeklerin genellikle tercih ettiği bu model insanların sizlere hayran kalmasını sağlayacak.

Umarım zayıf yüzlü erkek saç modelleri makalemiz sizler için yararlı olmuştur. Esen kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir