Yanlar Kısa Erkek Saç Modelleri

Erkek Saç Modelleri Yanlar Kısa

Son zamanların en moda saç kesimlerinden biri olan yanlar kısa ve üstlerin uzun olduğu modellerdir. Seneler boyunca sokakta çoğu erkekte rast geldiğimiz yanların kısa üstlerin ise uzun olduğu saç modelleri her geçen gün daha fazla artış göstermeye devam ediyor. Birçok erkek için oldukça uygun olan saç modeli ile çok daha çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yanlar Kısa Üstler Uzun Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Bu saç modelinin oldukça zor ve farklı olmadığının altını çizmeliyiz.

Sizin için gerekli olan malzemelerin wax, tarak ve fön makinesi olduğunu söyleyelim. Ancak bazıları aynı modeli saçlarına uygulamış olmasına rağmen wax kullanmayı tercih etmeyerek sadece fön ile saçlarına şekil verebiliyor. Wax yerine ona benzer ve daha kolay bir kullanımı olan saç spreylerini tercih edebilirsiniz. Fön çekerek istediğiniz modele getirmiş olduğunuz saçlarınızı şeklini koruması adına saç spreyi ile tutabilirsiniz.

Saç spreyleri belli numaralar ile beraber satılır. Yüksek numaralar daha sert ve tutucu, düşük numaralar ise daha hafiftir. Eğer sert bir şekilde sprey tercih ederseniz saçlarınızın gün boyunca bozulmayacağını görebilirsiniz.

Sizde saçlarınızı berberinize giderek yanları kısa ve önleri kendi tercihinize göre belli bir uzunlukta kestirerek güzel modeller verebilir ve saçlarınız ile beraber çok daha yakışıklı ve çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir