Sakalsız Erkek Saç Modelleri

Sakalsız Erkek Saç Modelleri

Günümüz saç ve sakal modasına baktığımız zaman, daha çok sakallı modellerin kullanılmakta olduğunu görüyoruz. Fakat sakalı seyrek ya da köse durumda olan kişiler ise kendinerine özgü bir tarz yaratmak istemektedirler. Bizde sizler için sakalsız bir şekilde de saçınızı öne çıkarak nasıl tarz ve karizma bir görünüm yaratabileceğiniz konusunda bu yazımızda yardımcı olacağız.

İlk olarak sakallarınız sadece çene bölgesinde ya da seyrek bir şekilde çıkıyorsa, tamamı ile sinek kaydı olmanızı öneririz. Bunun nedeni ise, güzel bir görünüm yaratmak adına sakal yerine saçları ön plana atmak şeklinde olacak. İlk olarak saçlarınızı uzun bir şekilde kullanabilirseniz, üst taraflarını biraz uzatıp, yan tarafları ise altı numara olarak kestirerek saçlarınız ile oldukça iyi bir tarz yaratabilirsiniz. Eğer yaşınız itibarı ile ya da uzun saçlardan hoşlanmıyorsanız, bunun yerine orta kesin bir saç modeli deneyerek, giyim ve kuşam konuları ile beraber kendinize düzgün bir görünüm yaratabilirsiniz.

Sakalsız olma durumunda saçlarınız çok daha ön plana çıkacağından ötürü her daim taranmış ve bakımlı bir görünüme sahip olmalıdır. Orta kesim bir saç modeli ile saçlarınıza biraz jöle yardımıyla şekil verebilir, tarak görünümüzü izi yaratarak klasik bir model yaratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir