Sakallı Erkek Saç Modelleri

Sakallı Erkek Saç Modelleri

Günümüzde erkeklerin tarzına göre sakal bırakmak, oldukça popüler olmaya başladı. Ancak saç ve sakalın birbirine karıştığı bir model yerine daha düzgün ve tarz gözüken modelleri sizler ile paylaşacağız. Bazı saç modelleri sakal uyumu ile beraber oldukça iyi bir görünüm elde ediyor. Hem saç modelinizi ön plana koymak, hem de sakalları ile beraber stil bir görünüm yaratmak adına o ince çizgiyi bulmak önemli bir husustur. Son zamanların trendleri haline gelen ve klasikler arasında yerini koruyan saç sakal modellerinden ilham alarak kendinize özgü bir tarz sahibi olabilirsiniz.

Kısa Saçlar İle Saç Uyumu

Dökülmekte olan saçların çok daha karizma bir şekilde gözükmesindeki en önemli noktalardan biri, az saçlı kişilerin genel olarak kirli sakal gibi bir model yapmalarıdır. Kısa saçlıların yapmış olduğu tarz olmayan stillerden birisi de uzun sakallara sahip olmaktır. Bu şekilde kendinize bir model oluşturduğunuzda, seyrek durumda olan saçlarınız çok daha belirgin bir hal alacaktır. Sonuca gelecek olursak, saç ve sakal denge adına sakallarında eşit ve kısa uzunlukta olması gerekir.

Uzun Saçlar İle Saç Uyumu

Saçlarını özenle ve bakım uygulayarak uzattıktan sonra uygun sakal modellerine bakacak olursak, doğal ve daha salaş bir görünüm istersen sakallarını uzatmayı deneyebilirsin. Ancak sakallarını haftada bir kez düzeltmeyi ve kısaltmayı, bıyıklarını da dudaklarının üzerine gelen yerleri düzeltmeyi unutmamalısın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir