Ortadan Ayrılan Erkek Saç Modelleri

Ortadan Ayrılan Erkek Saç Modelleri

Genelde bu saç modellerini dalgalı saçı olan erkeklere yakıştığı konusunda bir ön yargı var. Ancak yüz hatlarınıza göre birçok saç şekline yakışmaktadır. Sizler için derlediğimiz ortadan ayrılan erkek saç modelleri makalemizi okuyarak bu saç modelinin sizlere yakışıp yakışmadığı hakkında bilgi alabilirsiniz. Genellikle 18-30 yaş aralığında tercih edilen bu modeller hem modaya ayak uydurmak isteyen hem de kendine özgü bir tarz ve görünüm elde etmek isteyen erkeklerin oldukça sık tercih ettiği bir model olarak karşımıza çıkıyor.
Ne dersiniz belki de size en uygun tarzı bulmuş oluruz!

1) Ortadan ayrılmış uzun saç modeli
90lı yıllardan sonra bu modele pek rastlamamış olsak ta farklı olmayı tercih edenlerin hala kullandığı bir saç modelidir. Kirli sakal kombini ile oldukça karizmatik bir görünüm kazanabilirsiniz.

2) Kısa ve ortadan ayrılmış dalgalı saç modeli
Genel olarak gençler ve orta yaşlı erkeklerde görmüş olduğumuz bu modelin oldukça değişik uygulamaları mevcuttur. Orta yaşlılarda top sakal ya da faul ile kombin yapılabilir. Kot pantolon ve deri bir ceketle oldukça erkeksi bir görünüm elde edebilirsiniz.

3) Uzun, dalgalı ve renkli saç modeli
Rock n roll bir hava istiyorsanız bu model tam size göre. Ayrıca saçlarınızı rasta yaparak bu modeli uygularsanız oldukça cool bir havaya bürünürsünüz. Genel olarak kendi yaşam tarzları olan insanlarda görülen bu modele büyük şehirlerde sıkça rastlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir