Kilolu Tombul Saç Modelleri Bayan Kadın

Kilolu Tombul Saç Modelleri Bayan Kadın

Kilolu ve tombul yan yuvarlak bir yüze sahio olan kadınların saçlarını nasıl bir model yapacağı konusunda oldukça fazla çelişkiye düşmektedirler. Yüzünüze göre bir saç kesimi ve modeli ile beraber çok daha köşeli ve ince gösteren yüz hatlarına bürünmek mümkündür. İşte sizler için hazırlamış olduğumuz kilolu ve tombul kişiler için saç modelleri ve kesimleri.

Ülkemizde yer alan birçok kadın yuvarlak yüz hatlarına sahiptir. Yuvarlak ve tombul bir yüze sahip olmanız sizin çok fazla kilolu olduğunuz anlamı taşımaz fakat ister istemez böyle bir görünüm yaratabilir. Bu nedenle yuvarlak bir yüz hattına sahp olan kadınların hem çeşitli makyja yöntemleri hem de saç modelleri ile beraber yüzlerini da aoval ve küçük bir şekilde göstermeye çalışırlar. Aslında yuvarlak yüzler için yakışmakta olan saç modelleri oldukça fazladır ve küçük detaylara da dikkat edildiği takdirde yuvarlak hatlı yüzlerinizi çok daha ince bir görünüme kavuşturmanız da mümkündür..

Yuvarlak yüz hatlı kadınlar için genel olarak katlı saç kesimlerin önerilebilir. Çünkü genel olarak saç uzunluğu pek fazla ilgilenilmez. Yüzünüzün çok küçük ve oval bir şekilde durmasını isterseni elmacık kemiklerinizin kenarlarından da bir tutam saç kesimi yaratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir