Jöleli Erkek Saç Modelleri

Jöleli Erkek Saç Modelleri

Jöle kullanıı tercih etmekte olan erkeklerin çekici olup olmadığı merak edilen konular arasında yer almakta. Saçların şekillendirme konusunu jöle yardımı ile beraber uygulamak isteyebilirsiniz. Ancak burada önemli olan püf nokta ise yoğun bir şekilde jöle kullanımından kaçınmak olmalıdır. Çünkü saçlarınızı oldukça yoğun bir şekilde jöleye batırmak, hem tarayıp şekil verme konusunda zorlaştırıyor, hem de görüntü olarak kötü bir izlenim yaratıyor. Ayrıca aşırı parlaklık ile beraber doğal bir görünümün önüne geçerek kirli bir görüntü oluşturabiliyor.

Erkeklerde jöle kullanımı, saçları çok daha kolay bir şekilde şekillendirme olayından ötürü kaynaklanmaktadır. Limon macerası ile başlamış olan saç şekillendirme metotları, jöle sprey ve daha sonrasında ise wax ile son buldu diyebiliriz. Saçların çok daha doğal bir şekilde görünmesi, ahenkli durması için dikkatli bir şekilde kullanmalısınız.

Yatık saçlarda jöleyi ulrta sert olan jölelerden tercih edebilirsiniz. Parlaklık ya da yoğu bir şekilde kullanımından herhangi bir sıkıntı olmayacaktır. Eğer saçlarınızı havaya dikmek adına jöle kullanacaksınız bu durum biraz daha farklıdır. Aşırı bir şekilde parlaklık ve doğal görünümü korumak için daha az jöle tercih ederek fön çekmenizi önerebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir