Japon Erkek Saç Modelleri

Japon Erkek Saç Modelleri

Japon erkekler genel oalrak saçlarına ayrı bir özen göstermeleri ile meşhurdurlar. Japon erkek saç modelleri ise birçok ülkede tercih edlip kullanılır. Japon erkeklerine sevimli ve sempatik görüntü katan saç stillerine bakalım.

Japon erkek saç modelleri için saçınızın belli bir uzunlukta olması gerekiyor. Önden taraftan katlı kahkül olarak kestirmek yararlı olabilir. Saç yan olarak ayrılır ve saç spreyi, jöle gibi saçı şekillendici şeler ile sabitlenir. Saçların diğer kısımları ise düzleştirici yardımı ile düzleştirilir.

Diğer bir japon erkek saç modeline gelecek olursak, japonya ülkesinin sokaklarından taşarak dünyanın dört bir yanına yayılan modellerdendir. Saçlar arkaya olacak şekilde taranır ve jöle ile beraber sabit tutulur. Saçta tarak izinin görünmesi önemli bir detay olacaktır, yani saçlar tutam tutam bölgeler şeklinde duracaktır. Bunu yapmak için ise bol miktarda joleyi saça sürerek arkaya doğru birkaç kere tarama yardımı le gerçekleşir. Daha serseri bir şekil katmak için önden bir tutam saç çıkararak alnınıza doğru bırakabilirsiniz. Böylece daha doğal bir görünüm sağlamış olacaksınız.

Diğer bi modele gelecek olursaki saçların ön kısımları uzun arkalar ise önlere göre daha kısa bir şekilde kesim yapılması ile elde edilmektedir. Saçlar bir şekillendirici ile beraber öden sağa ya da sola olarak hafif bir eğim ile beraber şekillendirilir. Bu modeli ise genel olarak daha sevimli bir görünüm sağlamak isteyen erkekler tercih edebilir.

japon erkek saç modelleri 2017 2018 2019 2020 erkek japonların saç modelleri japon erkek uzun saç modelleri japon style erkek saç modelleri japon kısa saç modelleri erkek japon saç modelleri erkek nasıl yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir