Hollywood Erkek Saç Modelleri

Hollywood Erkek Saç Modelleri

Hollywood kelimesinin adı geçmiş olduğu zamanda herşey ile beraber göz aldığı ve ünlülerin giysilerini, mücevherlerini, saçlarını, tepeden tırnağa her şeyi ile beraber etkileyen bir kelimedir.

Tabi bu kelimeden de yalnızda seksi starların ve şık kıyafetlerinden de etkilendiği söylenemez. Hollywood erkekleri de takip edlen diğer konulardan biridir. Bizde sizler için Hollywood erkeklerinin ne tür saç modellerinin olduğunu sıralayalım.

İlk olarak Clooney’in saç modelini söyleyebiliriz. Aradan yıllar geçmiş olsa da saç modeli aynı şeklini korudu. Fakat yıllar geçtikçe saçları beyazlasa da karizmasından hiçbir şey kaybetmediğini söylemek mümkün. Uzun bir kesim yerine saçlarının tepesini yanlara göre biraz daha uzun bırakarak tepe kısımlarını yaran doğru tarayıp kendine özgü bir saç modeli yaratıyor.

En seksi oyunculardan biri olarak her zaman yer alan Gosling, çekici yüz hatları ile saç modeli harmanlandığında ortaya oldukça güzel bir sanat eserinin çıktığını söylemek mümkün. Kısa saç kesimi ve yan kısımlara göre tepesini daha havadar tutan Gosling, kendine özgü bir saç tarzı yarattığını söyleyebiliriz.

Erkeklerin saç kesim modellerini konuşuyorsak, Pattinson’u es geçmek büyük bir hata olacaktır. Pattinson’un karışık ve bir o kadar da karizma gözüken saçlarına herkes çok sevdiğini söyleyebiliriz. Kendini daha rahat ve özgür saç stilinde mutlu hissenler için Pattinson saç modelini önerebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir