Gözlüklü Bayan Kadın Saç Modelleri

Gözlüklü Bayan Kadın Saç Modelleri

Gözlük takmakta olan kadınlaın en büyük problemlerinden biri ise saç modelleridir. Gözlük kullanmaya başladıktan sonra saç modelleri konusunda tercih yapmak, oldukça zor bir halde gelebilir. Gözlük kullananlar genel olarak yüzü ve gözlğü ön plana çıkarmanın haricinde havalı ve çekici bir görünüm elde etmek için bu yazımızı okuyabilirsiniz. Gözlük takanlara uygun olarak saç renkleri ve modellerini yazımızda sizler için paylaşacağız.

Gözlük kullananların denemesini önerdiğimiz kesimlerden birisi ise kaküllerdir. Kakül kestirmekte olan kişiler özellikle gözlüğün boyutuna da dikkat etmelidir. Eğer oldukça büyük br çerçevedn oluşan gözlüğünüz var ise kesinlikle mikro bir kakül kestirmenizi önerebiliriz.

Saçlarınızın normalden çok daha hacimli bir görünüm elde etmesi için ise özellikle saçlarınızın toplu olmadığı zamanlarda katlı bir saç kesimi gözlük ile muhteşem bir görünüm sağlayacaktır. Saçlarınızı topladığınız takdirde bile gözlük ile beraber oldukça güzel bir ikli yakalayabilir.

Pixie saç kesimi gözlük kullananların en çok kesimini tercih ettiği saç modellerinden biridir diyebiliriz. Hem oldukça pratik bir kullanımı ile hem de havalı bir görünüm ile beraber sizlerle oldukça farklı bir tarz yaratabilir. Minimal bir görünüm elde edilen pixie saç görünümünü güzel bir gözlük ile beraber tamamlayıp stilinizi oldukça farklı bir hale getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir