Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye herifış, dünya üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi temsil etmesiyle öne çıdem bir Fen Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak hemen başına öne çıdem en makro oranda ilaç karınerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu makro adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çhileışmak istediği vadiı abartmak talip Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile yanında kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın umumi reisıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun veri acıarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek artırma çhileışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle yapamamak istemeyen kellearı demeında ülkesini mütemadi temsil fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent kellevuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı kellevurulmuş ve 280’den çokça beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedili vüruten vakalarda hızlı sonuç hileınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle yanında gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Yerında artık sahih bir kompetan olmasıyla yanında kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda makro bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında vaziyet edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el güruhlen flavonol glikozit esaslı yetişmek üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise enam beyninde en çok patent kellevurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Fen Herifı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çhileışmalarla insanlık tarihine faydasını hiç kalık etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı sebebiyle okşayıcı fiillere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse da katiyen çhileışmalarından vazgeçmemiş mütemadi olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez yanında yetişmek üzere tedavi yönünde vüruttirdiği daşkeleri keşfederek insanlık tarihine makro bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde katı bilinmese bile temelı kıymettar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek satmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha hızlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak malum şeylerin üzerinde çhileışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çhileışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çhileışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık bile muvaffakiyetlı olmuştur. Hiçbir kötü (huzur bulaşık) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonra ise 25’e andıran ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Tam çhileışmalarına tam odak çhileışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birbunca şirketin iştirak ve müessis kadrosunda vaziyet almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başbuğ Müzahirsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca daşkenin nispetle insanoğluna yarayacak fiiller üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta huzurıkların geçmesi karınin muayyen bir çağı beklesek da kimiları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile karınerisinden basit bir halde tedavi edebilmek karınin bu kullanılıyor. Ayrıca seksüel fiillev bozukluğunu da tedavi etmek karınin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış nâre karşı mukavemetli ve hızlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde patent kellevurularının 2000 adetine andıranın doğru sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı fiilleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çhileışsalar da Alkoçlar her çağ kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun süreli kapanmalara ve içtimai yaşamdan münezzeh zaruri ev istirahatlarine verilen kalan dünya toplumlarında birbunca alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çaba kazanmış durumda.

Mevzuyla ilgili görüşünü beyan fail Spektral Holding Idare Müesses Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına strüktürlabilecek en hakikat katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine makro miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna müşabih çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da makro vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis ılımlığıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde vaziyet vadi özge bilim adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok makro bir oranda farmasötik daabat patentinin doğru sahibi olması ve kellevurusunu ilk yapan kişi olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın baz lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser vadiında çhileışmalarını mütemadi koskocamanleterek mütemadi faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birbunca el Türkiye Yılın Fen Herifı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde bileğil vatan dışında yani kürevi anlamda da birbunca ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı ilaçların hakkındalığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile yanında okşayıcı fiillere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çhileışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz karınin yararlı olmasını düşündüğü ilaçlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı fiile yarayacak ilaçları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birbunca farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken müşabih faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çhileışmaları bulunan Spektral Envestisman Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş kırat yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda vaziyet vadi bir zer sahası ile yanında kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki paha bileğfiilikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun durağan kırat veya miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Zümre’a bağımlı metal ruhsatları ile katkısızlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Zümre metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili bile veri veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni behre modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak fiiltiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir yöntem güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.ab ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yetişmek üzere dü endüstriyel hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makaslamaklı açıklamada konseptlerine vaziyet verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye makro eklenmiş kırat mizan potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve çav yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise natürel malzeme strüktürsındaki anlamsızluklar sebebiyle koca derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan koca oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka en planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine yaraşıklı rezerv sabitleme raporları düzenlenerek halka enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada vaziyet vadi detaylara bakılırsa üste, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://finansbutcekontrol.name.tr/ https://freelanceseo.name.tr/ https://nemlendirici.name.tr/ https://temizlikciyardimci.name.tr/ https://kiralikarac.name.tr/ IQOS instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al