Dağınık Erkek Saç Modelleri

Dağınık Erkek Saç Modelleri

Eğer bir erkek olarak kalın telli ve kontrolü oldukça zor bir saç tipiniz bulunuyorsa, saçlarınızı kontrol altına alıp şekil vermek sizin için oldukça zor olabilir.

Dağınık bir görünüm günümüzde oldukça moda ve güzel bir görünüm getiriyor olsa da katılmanız gereken resmi bir davette bırakmanız gereken etkiyi sadece dağınık saçlarınız ile kaybedebilirsiniz. Ancak bunun için endişelenmek yerine doğal bazı ürünler ve şekillendirme metotları ile beraber istemiş olduğunuz görünümü çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

İlk olarak şekillendirme işlemine jöle ile başlayabilirsiniz. Eline aldığjn bir tutam jöleyi saçlarına yay ve daha fazla tutuculuk oranı için farklı ürünler kullan. Saçlarının uç kısımlarını ellerin ile beraber şekillendirebilir, sonrasında ise yan kısımlara geçerek istediğin stili yap. Bu sayede saçların hem daha düzgün hem de son derece doğal bir görünüm alacağını söyleyebiliriz.

İnatçı ve kalın telli saçlar için bir diğer ürün ise saç şekillendirici macunudur. Bu saç şekillendirici macunu saçlarına uygulayarak tarak ile beraber üzerinden geçebilirsin. Bu sayede saçların çok daha kolay bir şekilde şekil alabilecek.

Saçlarınız kalın telli ve şekil vermesi zor diye pes etmek yerine, saçlar için belli tekbikler ve ürünler ile birçok kişiden çok daha güzel bir hale getirebilirsin. Jöle ve wax gibi ürünler ile saçına şekil verip, bozulmaması için saç spreyini tercih edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir