Büyük Kafalı Erkekler İçin Saç Modelleri

Büyük Kafalı Erkekler İçin Saç Modelleri

Büyük kafalı erkekler size mucize niteliğinde bir haberimiz var! Kuaförden her çıktığınızda yapılan model bir türlü içinize sinmiyor ve ben bu saçlarla ne yapacağım? Nasıl şekillendireceğim? Nasıl kestireceğim diye düşünüyorsanız okumaya devam edin…

Her erkek yüz şekline uyan bir saç modeli tercih etmelidir. Bu yazımıza kafası büyük erkekler için saç modellerini sizin için derledik. Saçınızı doğru bir modelde kestirerek hem yüz hatlarınızı daha belirgin bir hale getirebilir hem de tarzınıza tarz katabilirsiniz.

 

  • Kısa kesim saç modeli

Bu saç modeli tam sana göre! Hem çok rahat ve pratik bir model olup hem de yüz hatlarını belirginleştirecek bir modeldir.

 

  • Arkaya doğru taranıp sabitlenmiş saç modeli

Bu model yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak ve özel günlerde size şıklık katacak bir modeldir. Öncelikle yine saçlarınızın yanları kısa ve üstleri uzun kesilmiş olması gerekiyor. Saçlarınızı geriye doğru tarayıp sprey sıkın, hepsi bu kadar!

 

  • Hacimli modern kesim saç modeli

Bu saç modelinde ise kesiminizin yanları kısa ve üstleri orta uzunlukta bırakılmış bir model olması gerekmektedir. Bu modelde üstleri fön makinesi ile biraz şekillendirmek muhteşem bir görünüm için size yeterli olacaktır.

 

  • Mohawk kesimi saç modeli

Bu saç modelimiz ise son zamanlarda oldukça trend olmuştur. Bu modelde yan tarafı kazıtıp üst taraflarını ise uzun bırakmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir