Boyalı Renkli Erkek Saç Modeli

Boyalı Renkli Erkek Saç Modeli

Birçok trend erkeğin son zamanlarda kendilerine uygulamış oldukları renkli saç modelleri, yeni bir saç modası olarak devam ediyor. Hal böyle olunca saçlarını farklı renklere boyatan erkekler, ne gibi saç modellerinin renklere daha çok uyum sağladığını da merak ediyor.

Bu renkli saçlar arasından en çok tercih edilen rengin ise gri tonları olduğunu söyleyebiliriz. Kadınların renkli saç modasından sonra erkek saçlarında da yaygınlaşmaya başlayan renkli saçlar, son yıllarda en çok araştırılan konular arasında yerini almaya başladı. Saçlarının tamamını ya da bir kısmını gri ya da farklı bir renge boyayan erkekler, modaya uyarak bambaşka bir tarz içine bürünüyorlar.

Hem daha olgun hem de daha karizma durmak isteyen erkeklerin bu zamanlarda sadece bir ortak noktası bulunuyor. Bu sebepten ötürü, gri saç rengindeki boyalar oldukça popüler bir hal alıyor. Gümüş yani parlak gri rengi tonları, erkekleri çok daha fazla karizmatik ve çekici bir hale getiriyor. Nerdeyse birçok cilt rengi için uyum sağlayan gri saç rengi, hem kısa hem de uzun saçlar için harika bir tercih olabilir.

Saçlarınızı boyattıktan sonra ilk günkü gibi canlı bir şekilde kalması için birkaç tür bulunmakta. Saçların normal ve ilk günkü kadar parlak kalması için haftada bir kere renk koruyucu saç maskeleri ve boyalı saçlara özel olarak şampuanlar tercih edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir