Asimetrik Bayan Kadın Saç Modelleri

Asimetrik Bayan Kadın Saç Modelleri

Saçlarınızı daha önce kısa ya da asimetrik bir şekilde kestirmediyseniz, kısa saç denildiğinde bir önyargı halinde olabilirsiniz. Aslında asimetrik görünüm haricinde rahatlık ve kolaylığını gördüğünüz takdirde hiç vazgeçemeyeceğiniz bir kesim haline gelebilir. Özellikle de saçlarınızı oldukça uzun bir şekilde şekillendirme vakti bulunmayan bayanlaron mutlaka tercih etmesi gereken kesimler arasında yer alabilir.

Sizde saçlarınızı oldukça kısa bir zaman dilimi içinde şekillendirmek ve güzel bi görünüm yakalamak istiyorsanız, asimetrik saç modelleri ya da kısa görünen saç modelleri ile zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Katlı bob kesim

Bu katlı bob kesimi ile kısa ve dağınık olarak saçlarınızı kullanabilirsiniz. Çünkü ne kadar dağınık olursa o kadar size hava katacağı kesin. Herkes tarafından bilinen, uzun yıllar boyunca bir trend halini alan bob kesim saçlarının bu bölümünde ise saçların arka ve ön kısımlarının yanlara göre çok daha kısa olduğunu söyleyebiliriz. Bunun haricinde saçın ön kısımlarında burun hizasından itibaren başlayan katlı kesimler de mevcut. Bu sayede saçları daha hacimli ve güzel bir görünüm elde ediyor. Kısa saçlar sanıldığından çok daha kolay bir şekil aldığını söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir