Arkadan Bağlı Erkek Saç Modelleri

Arkadan Bağlı Erkek Saç Modelleri

Son yıllarda erkeklerde saç konularında oldukça fazla değişikliğe imza atmaya başladı. Tabiki kız ya da erkek farketmeksizin her an görünümümüzü tazelememiz gerekir. Bunlara en iyi örnek olarak saçlardan başlayabiliriz. 2018 senesine bakıldığında, erkek saç modelleri bakımından oldukça öne çıkan saç stillerinden biri, uzun saç modelleridir. Fakat bu uzun saç modellerini denemek için saçları uzatmaya başlamanın gerektiğini söyleyebiliriz. Eğer sizde saçlarınızı uzatmaya başladıysanız tavsiyelerimize uyarak güzel bir stil oluşturarak güzel saçlara kavuşabilirsiniz. Sizler için günümüz yıllarında en çok tercih edilen ve arkadan bağlı olan saç modellerini listeleyelim;

Geçtiğimiz senelerden beri hala güncelliğini koruyan, man bun saç stili, yani türkçe adı le erkek topuzu, bu sene de oldukça trend bir hal almış diyebiliriz. Özellikle de kirli sakal le beraber tercih edilmesi ile oldukça karizmatik bir görünüme kavuşulduğunu söylemek mümkün. Eğer sizde saçlarınız için man bun saç modelini denemek isterseniz, saç ve sakalları uzatarak, saçınızı arka kısmında tutturup lastik toka ile sabitlemen yeterli olacaktır.

Bir diğer erkek arkadan bağlı saç modelinin ise dağınık atkuyrupu stili olduğunu belirtebiliriz. Sakal ve güneş gözlüğü ile bu stili tamamlayarak muhteşem bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Bunun haricinde atkuyruğu modelinin bu sene her şeklinin oldukça moda olduğunu söyleyelim. Saçının sadece üst kısmını toplayarak lastik toka ile sabitleyebilir ve sonra hipster bir model görebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir