Alnı Açık Geniş Alınlı Erkek Saç Modelleri

Alnı Açık Geniş Alınlı Erkek Saç Modelleri

Birçok kişinin ve ünlünün açık alınlı olduğunu söyleyebiliriz. Sürekli olarak da gözükmesinden ötürü, geniş alnı bulunan kişilerin saç modellerini takip ederek yakışıp yakışmadığını her an söyleriz.

Örnek verecek olursak alnı açık olan saç modelleri genelde çok fazla tercih edilmezken, geniş alınları örtmeye yarayan modeller çok daha fazla tercih sebebi olur. Bunların haricinde geniş alınlı erkeklerin saçlarını biraz daha uzatarak güzel bir şekil vermeleri mümkündür. Özellikle de podyumda olan erkek mankenlerin geniş alınları yüzün belli bir kısmına tarayarak çok daha güzel görünüm sağlayan modeller yarattıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bir başka saç modeline gelecek olursak, özel olarak alnn açık kısımlarını örten, çeşitli saç şekillendiricileri yardımı ile doğal bir görünüm yaratan saç şekilleridir. Bu saç modellerine örnek verecek olursak, dikenli erkek saç modeli şeklinde isimlendirilen erkek saç şeklini söyleyebiliriz. Bu modeli terih eden birçok erkek bulunmakta ve alnı kapatmaya da oldukça fayda sağlıyor diyebiliriz.

Stil sahibi olan ya da olmak isteyen kişileri diğer bir tercih ettikleri saç ise üst kısmı uzun bırakarak yan ve arka kısımları kısa olarak kesilen dalgalı saç modelleridir. Bu model alın kısmı açık olan kişiler tarafından son yıllarda oldukça fazla tercih edilmekte.

Yukarıda belirttiğimiz modelleri siz de kendinizde deneyebilir ve arasından en yakışan saç stilini kendiniz için tercij edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir